Katalógové fotenie pre Cukrárenskú Výrobu Mária

Zadané úlohy v tomto projekte

Cukrárenská výroba Mária mi dala za úlohu kompletne im nafotiť katalóg zákuskov, ktoré pečú, zriadiť a manažovať jej webové stránky a sociálnu sieť instagram.

O projekte Katalógové fotenie pre cukrárenskú výrobu Mária

Úloha znela jasne. Pani cukrárky nechceli obyčajné výrezové fotografie na izolovanom pozadí, aké na svojich stránkach používa množstvo firiem. Priali si jednotný vzhľad, jednoduchosť a decentnosť aby mohli zákazníkom prezentovať svoje výrobky v ucelenom štýle na webe aj katalógovej fotoknihe. Navrhnúť a vytlačiť fotoknihu bolo mojou ďalšou úlohou.

Na fotografiách sme zvolili biely drevený podklad. Fotil sa každý druh jednotlivo s použitím rekvizít v teplých farbách a s nízkou hĺbkou ostrosti (stredne rozmazaným pozadím) aby fotený druh vynikol.

Okrem fotenia ich zákuskov, potrebovali zriadiť a manažovať aj jednoduchý web. Jeho výzor mal byť zladený do svetlých farieb, nenáročný a cenovo dostupný. Využil som svoje skúsenosti s wordpress prostredím a sústredil som sa na funkčnosť a prehľadnosť. Táto firemná web stránka, má slúžiť výhradné na reprezentačné účely.

Ďalšou úlohou pre Máriu je manažovať ich sociálnu sieť Instagram. Starať sa o tvorbu a prípravu fotografií pre tento fenomén dnešnej doby, tvorbu pekného gridu a ďalších určených úloh.

Pre všetky fotografie z tohto projektu navštívte www stránky tejto cukrárenskej výroby. Bude Vám sladko len z pozerania sa. Odkaz na ich web nájdete nižšie.

Úprimne, spolupráca s veselými dievčatami a ženami z cukrárne je veľmi príjemná, rád sa tam vraciam, len sa bojím, či až veľmi nepriberiem po tých pravidelných foto sladkých návštevách.

Skills

  • Adobe Lightroom
  • Photoshop
  • Html
5