Fotenie detí

vyvolanie fotiek 14x21cm
vianočné fotenie deti

Fotenie detí

Detí a fotenie to Ti raz ide ako po masle a inokedy ako v lete na saniach. Veľmi záleži od malého modela/ky ako sú naklonení a trpezliví počúvať pokyny uja fotografa. Snažím sa decká, čo najčastejšie fotiť v exteriéroch, kde zvyknú byť oveľa uvoľnenejšie. Ideálne miesto je príroda, park a pod., kde majú veľa podnetov a často tak vznikajú fotky-momentky, ktoré sú najprirodzenejšie.

Úprimný detský smiech zachytený v tú správnu chvíľu je pre mňa ako fotografa veľmi krásnou odmenou.  Duša dieťaťa je krásna, nechajme ich žiť vo svojom svete, čo najdhlšie.

Ja Ti len môžem odporúčať, z vlastnej skúsenosti, foť svoje dieťa, čo najčastejšie. Nemusíš kvôli tomu volať profi fotografa, foť ho na mobil, s vreckovým foťákom kedykoľvek a kdekoľvek. Vzniknú Vám tak krásne spomienky, ku ktorým sa budete spoločne vracať - každý moment je jedinečný. Ak si však na fotenie detí vyberieš mňa urobím všetko preto aby sme z toho mali všetci zážitok. K tomu ako bonus sa budem snažiť aj o čo najkreatívnejšie zábery tvojej/tvojich ratolestí.

Teším sa

Ak si slobodná mamička alebo otecko a máš záujem vyfotiť svoje malé princezné a pretekárov, neváhaj ma kontaktovať. Zľavu máš v takom prípade istú.

Fotím aj školy a škôlky, v tom prípade je samotné fotenie zdarma a platí sa iba za objednané fotky. Pre viac info klikni sem.